Verschuivingen binnen N-VA Oud-Heverlee

Op 3 maart 2020, over deze onderwerpen: Afdelingsnieuws en activiteiten

Op 3 maart 2020 legde Diana Bulens de eed af als kersvers gemeenteraadslid. Zij volgt Alexander Binon op, die eind januari ontslag nam als gemeenteraadslid. "Ik ben blij dat ik mijn steentje kan bijdragen in het bestuur van onze gemeente. Alexander opvolgen zal zeker een hele opdracht zijn, want hij heeft heel wat jaren ervaring op zijn teller staan en beschikt over een uitgebreide dossierkennis. Alexander was schepen en burgemeester van onze gemeente en we wensen hem vanuit het hele bestuur dan ook te bedanken voor zijn enorme inzet van de voorbije jaren", zegt het nieuwe gemeenteraadslid.


Aangezien het mandaat van gemeenteraadslid moeilijk te combineren valt met het voorzitterschap van de afdeling en een voltijdse betrekking, geeft Diana Bulens het voorzitterschap door aan Maggy Steeno, die voorheen ondervoorzitter was. "Het voorzitterschap van een afdeling vraagt toch wel wat tijd. Maar ik ben recent met pensioen gegaan en dus is de combinatie met een mandaat als gemeenteraadslid voor mij wel haalbaar. Door deze verschuiving binnen het bestuur krijgt Diana ook voldoende tijd om zich in te werken. We zijn de grootste partij in Oud-Heverlee en we willen vanuit de oppositie ook wegen op het beleid", aldus de nieuwe voorzitter. Aansluitend werd Stijn Moeys verkozen tot nieuwe ondervoorzitter.

Hoe waardevol vond je dit artikel?

Geef hier je persoonlijke score in
De gemiddelde score is